Tema: Forum je odprt
Avtor / datum Sporočilo
admin
1.3.2003 16:31
Lepo pozdravljeni na naših straneh!

Ker je stran bila postavljena na internet šele pred kratkrim, je celotna stran, vključno s forumom še dokaj neobiskana. Upamo da vam bo v pomoč pri reševanju križank ter da jo boste z veseljem obiskovali in uporabljali. Vabimo vas, da se registrirate v forumu in sodelujete v temah.

Lep pozdrav in veliko užitkov ob reševanju križank!
zjugadoma
21.9.2005 23:19
Kaj ... nobenega nikjer ...nič problemov pri reševanju...hm...hm...vse vedo. Nč , grem.
cicika
11.2.2007 13:40
Nobene prave gneče ni tu gor.
višnja
28.2.2007 22:21
Ja res nobene prave gneče pa vprašanj tudi malo,
očitno so v uporabi samo rešiteve in gesla.

V.
ana bukovac
7.3.2007 14:15
Povsod sem iskala opis za izraz EKINAKES, pa sem našla le turško pristanišče EKINAK. Ali je mogoče to isto?
višnja
7.3.2007 18:23
ja Ana pozdravljena,
mogoče bo pa to res. Nikjer ni izraza tudi v ugankarskem slovarju ne. Mogoče ga pa nekdo drug pozna,počakajmo bomo videli če se kdo oglasi.
LP V.
višnja
9.3.2007 00:45
Tukej se pa res nič ne dogaja......
vsi ste full zasedeni z reševanjem!!?? Še vesoljec se nič ne oglasi.... ti ti...a nimate idej.... a se je kdo prijavil na milijonarja??
ana bukovac
11.3.2007 16:31
Pozdravljeni,
sem malce "nova" na tem forumu ali, bolje rečeno, zaposlena sem bila bolj z vsem drugim kot z reševanjem križank, pa me zanima, zakaj ni zaželjeno pošiljati rešenih križank ugankarske revije RAZVEDRILO.
Lep dan vsem,
Ana
višnja
12.3.2007 14:23
Ana spet pozdravljena,
očitno sva samo midve na forumu drugi zgleda prepisujejo samo rešitve, po ogledih sodeč, tudi jaz sem bolj nova tukaj tako da ti ne bi vedela povedati zakaj. Malo počakajva mogoče se pa kdo oglasi npr. vesoljec....pa nama pove zakaj je temu tako. Želim si več sodelovanja na tem forumu!!!
višnja
14.3.2007 02:14
Ku ku..... pomlad je tu gregorjevo je že mimo kje ste vsi
pa dejmo narest mal drena na tem forumu pa saj smo reševalci znani po novih idejah.....:)saj pri rešitvah pa lepo sodelujete:)
LP V.

Dodaj sporočilo  Nazaj na forum