Tema: Potrditev gesel
Avtor / datum Sporočilo
71janko
25.9.2016 12:02
Zakaj se moja gesla ne potrjujejo, vsaj polovico jih imam nepotrjenih.
mateja71
25.9.2016 21:33
Gesla se potrjujejo na dokaj zamuden način, zato jih je pregledanih malo. Trenutno jih očitno potrjujem le jaz. Prvo je potrjevanje rešitev, kar mora biti sproti. Če imam čas, pa se lotim tudi gesel. Vsa gesla so vidna, le potrjena ne.
atadimce
29.9.2016 21:11
Vidi se kdo potrjuje in podeljuje točke.

Trenutno jih očitno potrjujem le jaz (Mateja). Če imam čas, pa se lotim tudi gesel.

Zgleda Mateja, da za tvoja gesla ni vprašanje časa, kdaj si boš točko vpisala, saj si jih včeraj imela 676,danes pa jih imaš že 677. Na sebe boš pa ja menda pogledala, druge pa .....

Janko, počasi si boš že gor prišel, da se ne splača sekirat in bentit, ker tak in tak nič ne zaleže. Tisti, ki so na vrhu bodo že poskrbeli zase in bližnje, a ne.

L.p. in brez zamere
spoštovana Mateja
mateja71
30.9.2016 15:40
Za potrditev gesel je potrebno poiskati verodostojno stran, ki potrjuje "pravilnost" gesla - se pravi www..... (sskj, fran, wikipedija ipd)in jo prenesti pod geslo, da ga lahko potrdiš in s tem dobi lastnik točko.

Če verjamete ali ne, poskušam poleg potrjevanja rešitev križank potrjevati tudi čim več gesel, a hodim v službo, imam družino in dom, tako da časa ni ravno na pretek. Tistih, ki jih vnašate, je veliko, trenutno pa jih potrjujem le jaz. Lahko povem le to, da mi v letošnjem letu uspeva v toliko, da se število nepotrjenih gesel ne dviguje.

Kar pa se tiče potrjevanja mojih gesel: ko sama vnesem neko geslo, imam že odprto stran, kjer jo preverjam in istočasno prenesem še www stran.

Verjemite ali ne, meni ne gre za točke. Želim, da bi bila stran čimbolj urejena in po svojih močeh to tudi delam. Sicer pa s svojim mestom (mislim, da sem okrog 10. mesta) ne ogrožam nikogar:).

Vsem želim veselja in užitka ob reševanju križank, pa čim manj slabe volje ob napakah drugih. Trudimo se vsak zase, da jih čim manj naredimo.

Lp, Mateja
71janko
7.1.2017 10:59
Spet se morem oglasiti, ker sem razočaran nad potrjevanjem teh gesel.Lansko leto sem imel potrjenih okoli 600, vpisanih sigurno prek 1000 (si bom vzel en dan čas pa naredim statistiko, bo mogoče številka blizu 2000).
Odgovor, da ni časa za potrditev se mi zdi malo smešen.
Tudi jaz hodim v službo, pa da najdem in vpišem 10 gesel potrebujem 1 uro, preverim pa sigurno v 5 minutah, tako da če si ne morete vzeti 5 minut časa za moje rešitve je to žalostno(za nekatere uporabnike pa to ni problem).
mateja71
7.1.2017 11:29
Če dovolite - še nekaj obrazložitev in prošnja:

Verjeli ali ne, potrditev gesel potrebuje vsaj toliko časa kot vpis ali pa še malo več.

Potrjevanje rešitev in s tem dodeljevanje točk pa je res hitro, pa tudi smiselno se mi zdi, da se to dela sproti.

Glede gesel pa še tole: nepotrjenih je ta moment 34548 gesel in sicer:

Uporabnik
kofra1 1
BREZJAN1 23
novinec 57
bernardo 77
atadimce 211
ludvik 250
kolibri 276
renejka 310
misel007 319
Špiler 338
71janko 462
Martin 544
feri1941 650
boris52 1832
Joras1 3200
mateja71 4708
RaJo_SI 6574
neprijavljeni 14707

Resnično bi bila vesela, če bi se še kdo od aktivnih vpisovalcev odločil in postal urednik in s tem pomagal zmanjševati nepotrjena gesla. 71janko vi ste eden od zelo aktivnih - bi poskusili? Pišite adminu, pa se bosta zmenila. Pri moji prošnji ne gre za nikakršno provokacijo. Tudi sama bi želela, da bi stvari enkrat prišle na tekoče.

Lp, Mateja
mateja71
7.1.2017 11:45
Pa še tole:

Moj vrstni red:
- potrjevanje rešitev,
- dodajanje novih gesel iz potrjenih rešitev,
- potrjevanje vpisanih gesel.
71janko
8.1.2017 08:06
jaz bi že privolil v to, vendar si poglejte "novi uredniki" pa vam bo vse jasno.
novinec
8.4.2020 15:20
Tudi mene čudi, kaj se dogaja z gesli. Od lani nimam potrjenega niti enega, čeprav so pravilna, saj vnašam samo tista, ki so uporabljena v križankah, pa jih med potrjenimi gesli ni. Verjamem, da je za tiste, ki jih potrjujejo problem pomanjkanje časa, zato bi lahko šla v potrditev direktno. Pa naj bo vsaj za vse enako, če se to že točkuje, drugače pa je točkovanje gesel brez veze in naj ostanejo samo rešitve !?

Dodaj sporočilo  Nazaj na forum