Tema: ugankar
Avtor / datum Sporočilo
ugankar
8.9.2014 12:34
Spoštovani na portalu,
spremljam vpisovanje rešitev križank in komentarje na le te. Tudi sam sem vpisal že nekaj rešitev. Moti me, da nekateri, očitno tudi namerno, vpisujejo, iz takšnih ali drugačnih razlogov, ali celo nagibov, napačne rešittve. Za takšne bi morali uvesti točkovne sankcije.
Če za križanko dobi 20 točk in je sam do prvega komentarja ne popravi se mu odšteje 5 točk, katere naj dobi prvi upravičeni komentator, oz. popravljalec gesla ali VEČ njih. Nekateri namreč lastnih napak ne priznajo. Sam sem tudi že vpisal napačno rešitev in sem jo takoj, prvi popravil.
Menim, da bi s tem mojim predlogom pripomogli, da bi nekateri vpisane rešitve pred oddajo v sistem tudi pregledali in popravili napake ter ne bi zavajali prepisovalcev.

LP ugankar
nebodigatreba47
11.9.2014 05:24
oj, ugankar
ja tele napačne rešitve, do katerih nekateri reševalci sploh nimajo odnosa, so lahko pravi problem
in ti seveda dajem prav
že nekaj časa gledam, kdaj bo reševalec popravil geslo na lady križanke, ampak ga očitno ne moti
samo za primer, ane
malce težko je sicer dokazati zlonamernost, to je pač tko
se pa spomnim, da je isti reševalec tukaj na petvodoravno objavil napačno rešitev, na enigmatku pa pravilno
večkrat
to sem skoraj jemal kot sabotažo
no, takrat mi je dalo misliti
jaz ne bi kompliciral s točkovanjem, jaz bi take rešitve kar brisal
tale naš admin je kar predober po srcu
sicer je pa lepo, da je tale portalček strpen in dobronameren
debata pa gotovo nikoli ne škodi :)

Dodaj sporočilo  Nazaj na forum